Хей, благодарим ти за подадения сигнал, това е ценно за нас! :)
Когато астронавтка (Кейт Мара) се приземява катастрофално на Земята, генерал (Лорънс Фишбърн) я поставя под карантина за рехабилитация и тестове. С развитието на обезпокоителните събития, тя се страхува, че нещо извънземно я е последвало у дома...
Държава: САЩ
Премиера: 26.09.2025 (Испания)
2/10 – Толкова криндж, че ме заболаха зъбите
Слаб диалог, клиширано повествование, дразнещ звуков дизайн, безлична игра на Мара и мудно темпо заради предвидимостта. Единственото що-годе оправдание е обратът към края, но и той няма да се хареса на всеки.
Обидно е наглото копиране не на един, а на два филма на Стивън Спилбърг – Jurassic Park и ET. Имаше и „намигвания“ към Alien със струи пара, които трябва да създадат атмосфера, но идват от… къща? Това вече изглежда като подценяване на интелекта на зрителя.
Ако цените времето си – пропуснете го.