Gundi - Legend of Love / Гунди – Легенда за любовта

| | | | | |
Gundi - Legend of Love  / Гунди – Легенда за любовта

Стрийминг платформи

Все още не сме открили в коя стрийминг платформа е наличен филмът, но ще го направим :)

Резюме

„Гунди – легенда за любовта“ е пълнометражен игрален филм, посветен на великия и обичан футболист от миналото, Георги Аспарухов – Гунди. Лентата проследява живота на големия спортист – от срещата му с Величка Маркова – Лита, до трагичния 30 юни 1971 година. В основата на сценария са неразказани досега истории от личния живот на Георги Аспарухов и неговата най-голяма любов – съпругата му Лита, с която преминават през редица изпитания на живота, футбола и системата, но остават заедно до самия край. На екран ще оживеят и някои от легендарните мачове с участието на Гунди, благодарение на стотиците специални ефекти, използвани във филма.Очаквайте на 18 октомври 2024 година.

Тагове

Държава: Bulgaria

Коментари, мнения и ревюта

03-04-2025

10/10 Страхотен филм за легенда на цяла една нация.
Вчера гледах филма, няколко дни след премиерата. Хайпът около него е повече от оправдан. Младите актьори, които играят Гунди и Лита, ще имат страхотен старт на кариерите си с този филм. Искрено се възхищавам на работата на продуцентите, които успяха да разплачат възрастен мъж като малко дете в продължение на 3 часа. Никога не съм очаквал филмът да бъде толкова въздействащ. Освен актьорската игра, мога да отлича и страхотната работа на екипа по визуалните ефекти – стадионите изглеждаха невероятно, колите, улиците – всичко беше като в 60-те години. А начинът, по който е представен комунистическият режим, може да се сравни с този в сериала на HBO – „Чернобил“.

Благодаря ви, че създадохте най-добрия български филм на всички времена.

0


01-04-2025

10/10 Невероятно!
Филм, който задължително трябва да се гледа – със спиращ дъха сюжет. Актьорите са просто страхотни, а цялото напрежение около филма е напълно заслужено. Дори да не подкрепяте Левски София, филмът е зрелищен, защото разказва история за любов, за характер, за комунистическия режим, за бедните, за богатите, но никога за алчните. Верен на феновете до последния си дъх. Най-добрият филм, който България е създала – определено заслужава международно признание.

Филмът е хумористичен, романтичен и мноооого напрегнат. Държи те на ръба на стола след 20-тата минута. След като вече съм го преживял, не намирам повече думи да изразя възхищението си от свършената работа, така че ще кажа само едно: гледайте го!

0


Подобни филми

Коментари

В изгубените земи
3/10 Объркано съчетание на екшън и закачки
× Моля изберете жанр

Гледат в момента

Ще гледат

Последно изгледани